Tordidisaini koolitused – kellele ja milleks?

Suhkrumassist modelleeritud kujukestega tordi kaunistamine annab igale meistritööle omanäolise ilme ning võimaldab luua kordumatuid ja kauneid tordidisaine. Tihtipeale arvatakse, et uhkete ja keeruka välimusega tordifiguuride voolimisega saavad hakkama vaid õppinud kunstnikud. Kardetakse, et hobiküpsetajad või täitsa algajad huvilised võivad vaid unistada, et oma kätega midagi taolist valmis teha suudavad. Täna räägime lähemalt kellele ja milleks on tegelikult loodud minu tordidisaini koolitused. Julgustan ehk Sindki pisut rohkem seda magusat maailma avastama.

Kellele on tordidisaini koolitused suunatud?

Vaadates kauneid detailideni viimistletud uhkete lillede või kujukestega torte mõtlevad paljud, et nende taga on kindlasti mõni eriliselt andekas kunstnik. Võib tunduda uskumatuna, kuid tegelikult on tordidisain selline valdkond, kus omandades tehnikaid, harjutades ja õppides on igaühel võimalik saada “kunstnikuks”, kes loob kauneid söödavaid teoseid. Tordidisaini koolitused justnimelt seetõttu loodud saigi, et tuua iga huviliseni see kaugena näiv valdkond. Tordidisaini koolitustele on oodatud absoluutselt kõik huvilised. Igas koolitusgrupis on õpilasi, kes ütlevad, et voolisid viimati ilmselt lasteaias, kuid nii suur soov on oma lapsele ise tordikujukesi tordile voolida, et siiski otsustati proovima tulla. Võin kinnitada, et seni pole olnud mitte ühtegi inimest, kes poleks hakkama saanud ja kogemusi on mul juba 6 aasta jagu. Koolitused on üles ehitatud väga lihtsalt ja loogiliselt. Olen koostanud kõikidele õpilastele põhjalikud konspektid, kus on lisaks õpetustele välja toodud ka täpsed kogused, suurused jne. Lisaks, näitan absoluutselt iga detaili voolimise täpselt ette ja enne programmiga edasi ei liigu kui kõik õpilased on jõudnud soovitud tulemuseni. Minu soov on olla kõigile olemas ja vajadusel abistada, et tulemused oleksid kõigil maksimaalsed!

Kes käivad tordidisaini koolitustel?

Vahva on see, et voolimise koolitustele satub niivõrd palju erineva valdkonna tegijaid. Tordidisaini koolitused toovad kokku kogenud torditegijad, kes tunnevad, et vajavad suhkrumassist modelleerimise osas lisaoskusi ja päris algajad huvilised. Ühe laua äärde istuvad kokku noored emad, kes on tulnud kodust välja, et end pisut tuulutada, hobiküpsetajad, koduköögi torditegijad, kondiitrid, raamatupidajad, ettevõtjad, ehitajad, kosmeetikud, tordimeistrid jne. Seltskond on kirju, kuid üks ühine huvi seob meid kõiki ning seetõttu tekib koolitustel mõnus sünergia, mille tulemusena valmivad ka kaunid tööd. Ei saa lisamata jätta, et lisaks uutele teadmistele võtavad õpilased päeva lõpus koos tordiga kaasa veel hulga positiivset energiat, kuna päev on meil täis naeru, lugude jutustamist ja mõnusat seltskonda. Mulle on koolitustel vaba suhtlemise, kogemuste jagamise võimalus. Usun sellesse, et koostöös sünnivad parimad tulemused!

Miks tordidisaini koolitused vajalikud on?

Tordidisaini koolitused on suurepärane võimalus luua oma kätega midagi kaunist, omandada uusi ja põnevaid oskusi. Olenemata sellest kas oled algaja või kogenud kondiiter, nendelt koolitustelt saadud oskused aitavad sul eristuda ja viia su tordidisainid uuele tasandile. Üha olulisemaks muutuvad visuaalid muudavad ka klientide ootused tortidele ja nende disainile järjest kõrgemaks. Inimesed jäädvustavad oma tähtsaid sündmusi fotosessioonidega, mida seejärel postitavad ka teistele vaatamiseks sotsiaalmeediasse. Konkurentsis püsimiseks on eriti oluline kaasas käia trendidega ja pakkuda kliendile tema ootuseid täitvaid teenuseid. Samas on ka järjest kasvavas trendis isetegemine. Inimesed otsivad uusi väljakutseid mida õppida, kuidas end täiendada. Õigete vahendite, hea ettevalmistuse ja oskustega on võimalik luua kauneid torte, mis avaldavad muljet perekonnale, sõpradele ja mis kõige olulisem – iseendale. Oluline on vaid soov õppida ja lasta loovusel lennata! Olen korduvalt näinud millist enesekindlust süstib inimesse see kui ta reaalselt näeb millise suurepärase tööga ta hakkama saanud on. Seetõttu julgustan proovima!

Kus koolitused toimuvad?

Tordidisaini koolituste mõnus hubane koolitusklass asub Tallinnas, Sweetheart mängu- ja peostuudio ruumides (http://www.sweetheartstuudio.ee). Nendele, kellele pealinn kaugeks jääb, saavad koolitustest osa võtta ka Tartus. Tartu koolituste koostööpartneriteks on Meisterpagari koolitusklass ja Tartu Rahvaülikool, kelle kodulehtedel on samuti tordidisaini koolituste info olemas.

Shopping Cart